Výše školného na školní rok 2017/2018 byla stanovena na 500,- Kč. Vnitřní předpis na úhradu je zveřejněn v šatnách dětí u jednotlivých tříd. Předškoláci ,,školné,, neplatí. Ostatní viz předpis.

V den nástupu zaplatí rodiče zálohu na stravné na školní rok 2017/2018 v částce 1.000,- Kč v hotovosti u vedoucí školní jídelny.

Přeplatky za období předchozího školního roku Vám budou vráceny dle dohody s paní vedoucí školní jídelny - v hotovosti nebo bezhotovostně na Váš poskytnutý účet. Za prázdninový provoz budou přeplatky vráceny až po zaúčtování období 7,8/2018.

Rozdělení dětí do tříd:

Seznamy dětí budou zveřejněny na okně u širokého schodiště - jako při zápisech. Děti jsme umístily podle věku, možností , vybavení tříd, případně podle jejich schopností. Do poslední chvíle se počty a věkové složení nových dětí měnilo.

Učitelky na třídách zůstávají beze změn:

1. tř. Žabky: Veronika Š. a Alena M.
  2. tř. Veverky: Šárka M., Irena P.
  3. tř. Myšky: Julie D., Helena H.
  4. tř. Koťata Jana V. + dětská sestra Šárka K.

Veškeré další informace Vám poskytnou paní učitelky na třídách.
Termín aktivu bude dodatečně zveřejněn.

Těšíme se na děti a spolupráci s Vámi.