Tiskopis  pověření vyzvedávání dítěte naleznete na webových stránkách školy.

Kontakty školy:  tel. číslo  I. a II. třídy 377 443 407
                         mobil   III. a IV. třídy 725 895 497

Poznámka:  Pevná linka nemá dosah do III. a IV. třídy, mobil slouží pro omlouvání dětí -  prosíme pouze volat, neposílat SMS zprávy. V případě nedostupnosti mobilu bude složití k omlouvání dětí pevná linka.

Seznam věcí, které dítě potřebuje do mateřské školy je k nahlédnutí na webových stránkách.

Záloha na stravné 1000,- Kč zaplatí zákonný zástupce v den nástupu dítěte do mateřské školy.

Školné 550,- Kč od 1. 9. 2018 do 31. 8. 2019, způsob úhrady :  trvalý příkaz, jednorázový příkaz, platbu v hotovosti v MŠ si každý zákonný zástupce dohodne s vedoucí školní jídelny.

Nové přihlášky ke stravování v souladu s GDPR vyplní zákonný zástupce všech dětí.

V souladu s GDPR nebude vyvěšen seznam dětí se jménem a příjmením na budově školy.

3. 9. 2018 budou seznamy všech tříd vyvěšeny uvnitř budovy v jednotlivých šatnách.

Prosíme rodiče nově nastupujících dětí, aby si udělali čas a mohli případně s dítětem pobýt ve třídě.

Aktiv školy proběhne v měsíci září.

Přílohy:
Stáhnout soubor (Informace pro rodiče.pdf)Informace pro rodiče.pdf107 kB