Platba školné za březen je stanovena na 200 Kč. Kdo hradí školné, zaplatí jej buď převodem v Komerční bance, nebo vloží složenkou v Komerční bance  ( platí se též nějaký poplatek )

31.MŠ: č. účtu : 56631 – 311,  kód banky 0100. Do zprávy pro příjemce musíte napsat jméno dítěte – né vaše, jinak platby nedáme dohromady. Kdo již poslal na náš účet plné školné, bude mu vráceno na účet. V nastávajících, měsících pokud bude MŠ uzavřena,  se školné platit nebude, zastavte si trvalé příkazy. Vratkami pak odčerpáváme finanční prostředky školy za zbytečné poplatky pro KB.

Platby za stravné únor, březen budou uhrazeny prostřednictvím vyúčtování záloh, pokud záloha stačit nebude, budete kontaktováni.  Pokud by se MŠ otevřela, budete muset zaplatit novou zálohu. Případné vratky budou vyúčtovány na konci školního roku. Myslím, že budou minimální.

Prosím vás, pokud potřebuje ještě někdo doklad na ošetřovné, tak si požádejte telefonicky nebo na e- mail 31.MŠ – mohu nascanovat a na požádání poslat zpět. Raději si potvrzení vyzvedněte. Termín stanovuji do 2.4.2020. V případě, že jej nebudete potřebovat, tak vám věřím, že nevyužité  potvrzení patřičně zlikvidujete s ohledem na razítko školy a můj podpis. Nemohu stále odbíhat od práce, desinfikovat si ruce..aj. pro jednotlivce co se právě dovolají. Proběhly již 2 termíny vydávání + po telefonické dohodě. V MŠ jsem nepravidelně a stejně se s vámi nemohu potkat, potvrzení vydám v roušce v rukavicích oknem. Všichni jste měli potvrzení připravená již  na 12.3.2020.
Díky za spolupráci, pochopení a vstřícnost.

Irena Petrášová, ředitelka